. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Poptávky za 70 milionů
14. dubna 2016 - 5:00 | Pandatron | Poptávky za 70 milionů | Komentářů: 0  

Poptávky za 70 milionů

Více než 70 milionů korun je nyní otevřeno v novém specializovaném poptávkovém systému na webu Pandatron.cz/.sk.

Nad očekávání dobře skončily dva týdny zkušebního provozu nového poptávkového systému. Obchodní příležitosti za více než 70 milionů jsou důkazem značného potenciálu trhu i šancí na získání nových zakázek.

Na webové adrese http://pandatron.cz/?poptavky byla spuštěna nová verze našeho poptávkového systému. Ten jako jediný u nás je cílen na oblast elektroniky, elektrotechniky a příbuzných oblastí. Díky tomu může nabídnout nejen mnohem propracovanější služby, ale, a to především, skutečně odbornou technickou podporu, která jinde prostě chybí.

Během uplynulých 14 dnů, kdy byl systém udržován ve zkušebním provozu, bylo prostřednictvím něho zadáno 35 oborových poptávek po zboží a službách v celkové hodnotě více než 70 000 000 Kč! Nehledáte nové zakázky pro své podnikání?

Jak systém funguje?
Poptávkový systém je založen na párování poptávek s nabídkami. Využívá přitom řady ověřených dodavatelů s dlouholetou praxí, kteří jsou schopni nabídnout nejen nejnižší cenu, ale také například své bohaté zkušenosti, krátké dodací lhůty či ověřené distribuční kanály.

Vezměme si jednoduchý příklad: Firma nebo libovolná soukromá osoba hledá pro svůj projekt například dodavatele LED pásků. Na webové stránce pro Zadání poptávky proto vyplní jednoduchý formulář. Jelikož jsou všechny poptávky ověřovány a kontrolovány našimi techniky, stačí opravdu jednoduše napsat, co poptáváte, případně preferovaný typ, množství, termín apod. Samozřejmě je nutné vyplnit také základní kontaktní informace a svou e-mailovou adresu.

Ve druhém kroku se zadaná poptávka dostane do rukou některému z našich odborných techniků/operátorů. Ti ji ověří, případně, je-li to třeba, upraví text poptávky. Následně je daná poptávka uveřejněna na našem webu. Zároveň dojde také k jejímu rozeslání registrovaným dodavatelům z daného oboru. V případě LED pásků se tedy poptávka během několik málo minut dostane přímo na stůl firmám, které prodávají osvětlovací techniku, distribuují LED komponenty a podobně.

Dodavatelé, které poptávka zaujala, mohou buď poptávajícího kontaktovat s prosbou například o více informací, nebo přímo vytvoří svou cenovou nabídku, kterou poptávajícímu zašlou na jeho e-mail. Především v případě menších zakázek mají dodavatelé k dispozici rovněž odkaz na online formulář, ve kterém mohou svou nabídku vytvořit velice rychle a jednoduše.

Výsledkem je mnoho nabídek, ze kterých si lze vybrat nejen podle ceny, ale i jakýchkoliv jiných kritérií či referencí předchozích zákazníků. Dle našich zkušeností je však konečná cena u většiny produktů a služeb o 30 až 50 % nižší, než jaká je cena obvyklá na trhu.

To vše je navíc zdarma a bez jakýchkoliv provizí.

Hledáte nového dodavatele? Hledáte lepší cenu? Nebo naopak hledáte nové zakázky?

Vyzkoušejte nový poptávkový systém na adrese: http://pandatron.cz/?poptavkyGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
XPort XE
Síťový převodník řady Xport, integrovaný do konektoru RJ45
Skladem od 850 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007