. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Internetové rádio s Raspberry Pi
26. listopadu 2015 - 4:48 | Pandatron | Internetové rádio s Raspberry Pi   verze pro tisk

Internetové rádio s Raspberry Pi

Na 3D tiskárně vyrobená konstrukce internetového rádia s dotykovým displejem a Raspberry Pi.

S miniaturními počítači Raspberry Pi bylo představeno již mnoho konstrukcí. Následující internetové rádio s dotykovým displejem a Raspberry Pi patří mezi další z nich. Jako jedna z mála konstrukcí je ovšem vyrobené s pomocí 3D tiskárny.

Použitím Raspberry Pi odpadá nutnost složitých konstrukcí. Vše potřebné je již integrované na jeho desce a jediné, co je třeba připojit, je 2,8“ dotykový displej a zvukový výstup. Napájení je možné prostřednictvím USB portu a je 5 V.

V dalším kroku se nainstaluje operační systém a příslušné ovladače. I zde je postup jednoduchý a zvládne ho každý, tedy i uživatel Windows. Přesto, že Raspberry Pi pracuje na Linuxu. Vše lze provést pomocí vzdáleného ovládání terminálovým přístupem.

Více informací na: http://www.instructables.com/id/Touchscreen-Internet-Radio-Raspberry/?ALLSTEPSGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Neděle, 25. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007