. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
První zastávka roadshow proběhla v Pardubicích
5. května 2015 - 3:21 | Pandatron | První zastávka roadshow proběhla v Pardubicích   verze pro tisk

První zastávka roadshow proběhla v Pardubicích

Kdo v sobotu zavítal do našeho ASEKOL stánku, mohl se zapojit do zábavných soutěží,ale také vyhrát nový mobilní telefon či moderní powerbanku.

Pravidla byla jednoduchá, ten, kdo přinesl nejvíce vysloužilého drobného elektra získal mobilní telefon. Za nejkurióznější přinesený kus elektra jsme pro výherce připravili cenu v podobě powerbanky.

Chytrý telefon vyhrála při odevzdání 34 kusů slečna Terezie Müllerová, powerbanku pak za krásnou elektrickou historickou žehličku paní Květoslava Kroupová z Pardubic. Oběma výherkyním jsme předali ceny ještě v sobotu.

Těšíme se na Vás již tuto sobotu na náměstí Svobody v Brně!

Více informací na: http://www.asekol.cz/asekolGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007