. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Vyhrajte PIC32 Bluetooth Starter Kit
6. května 2015 - 7:49 | Pandatron | Vyhrajte PIC32 Bluetooth Starter Kit | Komentářů: 0  

Vyhrajte PIC32 Bluetooth Starter Kit

Společnost Microchip a časopis DPS Elektronika od A do Z nabízí možnost vyhrát PIC32 Bluetooth Starter Kit.

Společnost Microchip a časopis DPS Elektronika od A do Z nabízí možnost vyhrát PIC32 Bluetooth Starter Kit (DM320018). Kit je nízkorozpočtová vývojová platforma s mikrokontrolérem PIC32MX270F256D. Tento kit má Bluetooth rádio založené na HCI, tlačítka, výkonnou vícebarevnou LED diodu Cree, standardní jednobarevné LEDky, akcelerometr, teplotní senzor a GPIO pro rychlý vývoj Bluetooth Serial Port Profile (SPP), USB a aplikací pro obecné použití.

PIC32 Bluetooth Starter Kit představuje cenově dostupný nástroj pro vývoj a testování přenosu dat přes Bluetooth se součáskami PIC32. Starter kit má Bluetooth rádio, kombinaci 3D akcelerometru a teplotního senzoru, 16 Mb SPI Flash paměť, vestavěný debugger, 5 uživatelských tlačítek, stejně jako USB (Device a Host), I2S, I2C a UART rozhraní.

Starter kit zahrnuje Android App, Demo kód a Bluetooth Serial Port Profile, a to zdarma, aby bylo možné ihned začít pracovat. PIC32 MCU, který je použitý ve Starter kitu, spouští Bluetooth SPP & Demo kód od Microchipu, aby umožnil plný duplexní přenos dat přes Bluetooth, potřebný pro:

  • Míchání barev výkonné vícebarevné LED diody Cree
  • Zobrazení teploty

Navštivte stránky firmy Microchip a využijte možnost vyhrát PIC32 Bluetooth Starter Kit: http://www.microchip-comps.com/dps-pic32bluetooth

Odkazy & Download:
DPS - Elektronika od A do Z
DPS - Microchip PIC32 Bluetooth Starter Kit CompetitionGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
AS433 AUREL
Anténa vertikální 433.92MHz, 50 ohmů, max. 50W, s koaxiálním kablíkem
od 189 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007