. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Průmyslové směrovače eWON Cosy 131
20. ledna 2017 - 5:37 | Pandatron | Průmyslové směrovače eWON Cosy 131 | Komentářů: 0  

Průmyslové směrovače eWON Cosy 131

eWON Cosy 131: nová generace směrovačů pro vzdálený přístup s připojením prostřednictvím sítě LAN, Wi-Fi a 3G

Společnost eWON na veletrhu SPS IPC Drives představila produkty eWON Cosy 131, řadu průmyslových směrovačů pro vzdálený přístup prostřednictvím sítě VPN s možností připojení k síti LAN, Wi-Fi a 3G+. Pomocí směrovačů eWON Cosy mohou konstruktéři zařízení a výrobci OEM přistupovat k řadiči PLC a rozhraní HMI těchto zařízení a odstraňovat problémy z pohodlí své kanceláře. Řada eWON Cosy 131 doplňuje stávající řadu eWON Cosy 141 a přidává nové funkce, jako je například přístup prostřednictvím připojení Wi-Fi a 3G (již není nutné používat síť LAN), port USB umožňující sériové připojení dalších zařízení, čtečka karet SD pro jednodušší konfigurování na místě a konfigurovatelný přepínač se 4 porty LAN/WAN.

Všichni uživatelé průmyslových zařízení nyní více než kdykoli předtím požadují nepřetržitou výrobu 24 hodin denně, delší dobu provozuschopnosti a rychlejší schopnost reakce, ať se jedná o obalovou techniku, výrobu potravin a nápojů či další obory. Kompaktní a cenově efektivní směrovače řady eWON Cosy 131 pro vzdálený přístup k zařízením jsou dokonalou odpovědí na tyto požadavky.

Během doby, kde se technologie vyvinula od tradičních modemů k internetu, se složitost připojení ke vzdáleným zařízením zvýšila. „Brány firewall a přísné zásady IT ve výrobních závodech dokáží rychle proměnit sen na noční můru,“ dodává pan Bassem. Pomocí směrovače eWON Cosy a cloudového řešení vzdáleného přístupu Talk2M od společnosti eWON se mohou technici, kteří provádějí údržbu, odkudkoli připojit k zařízení prostřednictvím zabezpečeného připojení VPN. Směrovač bezproblémově komunikuje po lokální síti s řadičem PLC a rozhraním HMI a umožňuje vzdálené připojení z libovolného místa pomocí běžného notebooku, tabletu nebo smartphonu. „Řešení eWON Cosy nevyžaduje účast pracovníků IT, což je pro naše zákazníky velice důležité,“ uzavírá pan Bassem.

Společnost eWON se zabývá připojováním průmyslových zařízení k Internetu již od začátku roku 2001. Během 13 let se technologie vzdáleného přístupu vyvinula od tradičních pevných linek k internetu s připojením prostřednictvím sítí LAN a mobilních a bezdrátových sítí. Nová řada směrovačů eWON Cosy 131 na tento vývoj reaguje tím, že nabízí univerzální možnosti připojení prostřednictvím sítí LAN, Wi-Fi a 3G. „Konstruktéři zařízení velice oceňují různé možnosti připojení, protože díky nim mohou zvolit správnou technologii připojení a snáze tak nasadit své řešení,“ vysvětluje Serge Bassem, ředitel společnosti eWON.

Společnost eWON je belgický výrobce průmyslových směrovačů a autor inovativní cloudové služby vzdáleného přístupu Talk2M. Společnost eWON se od roku 2001 stala předním hráčem na trhu inteligentních směrovačů pro vzdálený přístup prostřednictvím internetu a spolupracuje s výrobci programovatelných logických automatů a automatizačních systémů na celém světě. Společnost eWON vyniká svými špičkovými odbornými znalostmi moderních technologií, vynikající znalostí potřeb průmyslu v oblasti vzdáleného přístupu a také svou inovativností, nadšením, integritou, kvalitou a dlouhodobou vizí. Kromě svého sídla ve městě Nivelles v Belgii má společnost eWON zastoupení také v Pittsburghu (USA) a Tokiu (Japonsko).

Společnost eWON je belgický výrobce průmyslových routerů a návrhář Talk2M, inovativní služby pro vzdálený přístup založené na cloudu. Od roku 2001 se společnost eWON vypracovala na vedoucího hráče na trhu s inteligentními internetovými routery pro vzdálený přístup a spolupracuje s výrobci PLC a řídicích systémů na celém světě.

Další informace o společnosti eWON naleznete na webové stránce www.ewon.biz.

Zdroj: EWONGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WiFi moduly WizFi250-H
WiFi moduly WizFi250 přinášejí snadné a rychlé připojení libovolné aplikace do internetu, nebo vytvoření vlastního AP.
Skladem od 640 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007