. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Zcela nový dvacetikanálový záznamník teploty
29. května 2015 - 6:16 | Pandatron | Zcela nový dvacetikanálový záznamník teploty | Komentářů: 0  

Zcela nový dvacetikanálový záznamník teploty

DATAPAQ TP3 pro tepelné zpracování, vytvrzování barev a výrobu keramiky.

Cambridge, Velká Británie – Nový záznamník dat DATAPAQ TP3 má více měřicích kanálů, více možností připojení a snáze se používá zejména pro záznam profilů teploty a jejich analýzu při vysokoteplotním zpracování materiálů. S přesností ±0,3 °C (0,5 °F) splňuje nový záznamník ty nejpřísnější požadavky.

„Tomuto vzrušujícímu uvedení na trh předcházely dva roky práce,“ tvrdí Elie El Choueiry, produkt manager pro pece a sušárny společnosti Datapaq Ltd. se sídlem v Cambridge (Velká Británie). „Ve srovnání s naším předchozím úspěšným řešením pro tepelné zpracování TPAQ21 poskytuje nový DATAPAQ TP3 ještě detailnější pohled na vysokoteplotní procesy. Je pružnější a má mnoho nových funkcí, jako možnosti připojení včetně Bluetooth, plně certifikovanou funkci sledování TUS podle AMS 2750E a CQI-9, integrované funkce pro korekce a kalibraci a pružné napájení s různými variantami baterií.“


Obr. 1: Dvacetikanálový záznamník teploty DATAPAQ TP3 pro detailnější záznam kvalitnějších dat pomáhá uživatelům šetřit časem a zvyšovat produktivitu

Nová řada zahrnuje dvacetikanálové a desetikanálové záznamníky s až 3,6 milióny datových záznamů. Jeden záznamník zvládne před stažením dat zaznamenat až deset měření. Zvýšena byla ochrana proti extrémním teplotám a krytí, aby bylo možné záznamníky používat i v extrémních podmínkách, např. při vakuovém pájení natvrdo, tepelném zpracování hliníkových slitin nebo hašení vodou či plynem.

Záznamník DATAPAQ TP3 byl uveden na trh spolu s novými odolnými tepelnými bariérami pro použití ve specifických průmyslových systémech určených pro záznam teplotních profilů od firmy Datapaq: Furnace Tracker® pro metalurgii, Kiln Tracker® pro výrobu keramiky a Oven Tracker® AutoPaq® pro vytvrzování špičkových barev u výrobců dílů pro automobilový průmysl. Každý systém pro záznam teplotních profilů zahrnuje také analytický software Insight™ a termočlánky vhodné pro danou úlohu.

Zdroj: Datapaq LtdGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
SIM900 - GSM modul GPRS class 10 Quadband
GSM Quadband modul s podporou datových přenosů třídy GPRS class 10
Skladem od 415 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007