. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Dětmarovická elektrárna chystá na sobotu prohlídky i zábavu pro děti

Den otevřených dveří v Elektrárně Dětmarovice

V sobotu 2. června proběhne v areálu dětmarovické elektrárny Den otevřených dveří spojený s oslavami Dne dětí.

V sobotu 2. června proběhne v areálu dětmarovické elektrárny Den otevřených dveří spojený s oslavami Dne dětí. Po úspěšné loňské „premiéře“ bude letos opět součástí programu sportovně- charitativní projekt s názvem Oranžové kolo Nadace ČEZ. Akce proběhne od 9.00 do 13.00 hodin. Doprava pro návštěvníky z Orlové bude zajištěna.

a „Loňská návštěvnost Dne otevřených dveří předčila naše očekávání. V průběhu jednoho dne do elektrárny zavítalo rekordních více než 1 800 návštěvníků. Věřím, že i letošní ročník s pestrým doprovodným programem bude pro účastníky příjemně stráveným dnem,“ uvedl Vlastimír Kontrik, ředitel Elektrárny Dětmarovice.

Zájemci budou mít příležitost si zblízka prohlédnout zařízení jediné černouhelné elektrárny Skupiny ČEZ v České republice. Kvalifikovaní průvodci seznámí návštěvníky se zákulisím výroby elektřiny a tepla, součástí bude i prohlídka kotelny, strojovny, odsíření, zauhlování i hlavního řídícího pracoviště elektrárny.

Na akci bude zastoupena i Nadace ČEZ se sportovně charitativním projektem „Oranžové kolo – šlapeme pro dobrou věc“. Návštěvníci budou mít možnost usednout na speciálně upravený rotoped a minutou jízdy pomoci neziskovým organizacím působícím v našem regionu. O přízeň návštěvníků budou „soupeřit“ Domov pro seniory Vesna z Orlové a Denní stacionář SALOME z Bohumína, pečující o děti se zdravotním postižením. Návštěvníci se sami rozhodnou, které z uvedených organizací chtějí pomoci. „Našlapaná energie“ se následně převede na finanční prostředky, které obdarovaným subjektům věnuje Nadace ČEZ.

Pro děti bude u příležitosti jejich svátku připraven pestrý program. Z jeho nabídky jmenujme alespoň zábavnou show s balónkovým klaunem, skákací hrad, autodráhu a trampolínu. K dispozici bude řada soutěžních stanovišť s připravenými cenami. Pro děti, které přijdou převlečeny za některou profesi, bude navíc připravena malá odměna.

Doprava z Orlové do Elektrárny Dětmarovice a zpět je v rámci akce zajištěna. Odjezd z Orlové bude v 8.30 a v 10.00 hodin se zastávkami na trase Orlová-Samoobsluha, Orlová LŠU, Orlová-Věžáky, Orlová-Pošta, Orlová střed a Orlová - Nemocnice. Odjezdy z elektrárny stejnou trasou zpět budou v 11.30 a v 13.00 hodin.

Odkazy & Download:
Domovská stránka skupiny ČEZ
Studenti brněnské SPS elektrotechnické dostali nové vybavení laboratoře
Den otevřených dveří v Elektrárně DětmaroviceGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PGEN45 - Generátor 8 kHz až 45 MHz
Moduly PGEN45, jejichž základem je integrovaný obvod LTC1799, jsou lineárně řízené generátory obdélníkového signálu v rozsahu 8 kHz do 45 MHz.
Skladem od 530 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007