. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Elektromagnetická simulace v 3DEXPERIENCE
6. ledna 2017 - 5:40 | Pandatron | Elektromagnetická simulace v 3DEXPERIENCE | Komentářů: 0  

Elektromagnetická simulace v 3DEXPERIENCE

Dassault Systemes a CST se staly partnery v oblasti elektromagnetické simulace na platformě 3DEXPERIENCE.

Společnosti Dassault Systemes, 3DEXPERIENCE Company, světový lídr v oblasti návrhářského 3D softwaru, digitálního 3D modelování a řízení životního cyklu výrobku (PLM), a CST – Computer Simulation Technology AG, vývojářská firma předního technologického softwaru CST STUDIO SUITE®, uzavřeli partnerství, díky kterému budou integrovat 3D elektromagnetické simulační technologie od CST do platformy 3DEXPERIENCE od Dassault Systemes. Firmy z oblasti high-tech, dopravy a mobility, letectví, obrany, průmyslových strojů a dalších odvětví budou mít brzy přístup k nejmodernějšímu multifyzikálnímu simulačnímu řešení pro tvorbu a navrhování chytrých předmětů.

Očekává se, že v roce 2020 vzroste počet chytrých zařízení na trhu v rámci internetu věcí na 26 miliard. Přístroje, auta i budovy totiž kromě své formy a primární funkce budou digitálně komunikovat s fyzickým světem. Tato konektivita nicméně může vést k elektromagnetickému rušení mezi jednotlivými zařízeními nebo k jiným nezamýšleným důsledkům způsobujícím snížení výkonu, spolehlivosti a bezpečnosti produktu.

Kombinace platformy 3DEXPERIENCE od Dassault Systemes a technologie CST STUDIO SUITE umožní zákazníkům vytvářet a analyzovat elektromagnetické simulační modely, které budou simulovat fungování zařízení v širokém spektru frekvencí. To představuje rozšíření simulačních aplikací platformy 3DEXPERIENCE pro řešení multifyzikálních zátěží v různých oblastech, včetně hybridních pohonů v automobilovém průmyslu či nositelné elektroniky.

„CST nabízí široké portfolio vysoko a nízkofrekvenčních elektromagnetických simulačních technologií, které jsou nezbytné pro vývoj chytrých zařízení, elektromechanických produktů a mnoha dalších systémů, na které spoléháme,“ řekl Scott Berkey, CEO SIMULIA, Dassault Systemes. „Spolu s předními technologiemi značky SIMULIA od firmy Dassault Systemes a CST se transformuje svět realistické simulace a přináší řadu konkurenčních výhod, například rychlejší inovace.“

„Dassault Systemes a CST přemýšlí podobně – investujeme do výzkumu a vývoje, abychom poskytli nejlepší řešení našim zákazníkům,“ dodal Dr. Bernhard Wagner, generální ředitel CST. „Těšíme se na to, že budeme moci doplnit platformu 3DEXPERIENCE naší technologií pro elektromagnetické simulace a že tak vytvoříme nový oborový standard pro realistické simulace.“

Simulace hrají ve světě designu ústřední roli – od konceptu až po detailní konstrukční fázi včetně testování, ověřování a užití v reálných provozních podmínkách. Elektromagnetická simulace je nezbytnou součástí, která umožňuje vyváženou interakci produktu s jeho okolím.

Odkazy & Download:
Dassault Systemes
Computer Simulation Technology AG
Dassault Systemes and CST Partner for Electromagnetic Simulation on the 3DEXPERIENCE Platform

 GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
CBA-LS-40M
Kablík s konektorem pro GPS modul GPS-320FW od RF Solutions.
od 165 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007