. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Čipová sada M88CC6100 firmy Montage
24. června 2016 - 7:38 | Pandatron | Čipová sada M88CC6100 firmy Montage | Komentářů: 0  

Čipová sada M88CC6100 firmy Montage

Čipová sada zvýšené bezpečnosti M88CC6100/6000 firmy Montage získala certifikaci čipu od společnosti SMI.

Montage Technology, přední světový dodavatel řešení set-top boxů (STB), a společnost SypherMedia International Inc. (SMI), dodavatel řešení technologické bezpečnosti a služeb, dnes společně oznámili, že firma Montage získala certifikaci zvýšené bezpečnosti firmy SMI pro svůj dekódovací čip HD Decode SoC M88CC6100/6000. SMI také oprávnila firmu Montage k testování shody Black Box programování pro certifikaci a výrobu M88CC6100/6000.

M88CC6100/6000 je nejnovější generací série čipů H.264 HD decode SoC firmy Montage se zvýšenou bezpečností implementace hardwaru. Řešení H.264 SD od firmy Montage pro rozvíjející se trhy, jako např. Indie, jsou v sérii M88CC6100/6000 obsaženy také a taktéž získaly certifikaci. S validací zvýšené bezpečnosti od společnosti SMI se M88CC6100/6000 využívá na trhu kabelové a satelitní TV a placené televize pozemního digitálního vysílání.

"Certifikace SMI naší série M88CC6100/6000 je silným signálem pro globální trh placené televize, že společnost Montage je schopna spolupracovat s partnery z nejvyššího segment trhu," řekl Stephen Tai, prezident společnosti Montage. "Montage se spojila s několika dodavateli a operátory systémů přístupu CAS a výrobci STB, kteří působí v oblasti kabelové a satelitní placené televize, a dosáhla značného objemu výroby. Rozšíření výroby o nový segment produktů pomůže společnosti Montage v pokračování našeho růstu na trhu STB."

"Funkce zvýšené bezpečnosti čipové sady M88CC6100/6000 je implementována takovým způsobem, aby zajišťovala vysokou bezpečnost spojenou s maximální flexibilitou a mohla tak uspokojit různé potřeby operátorů. Společnost Montage tímto produktem prokazuje svou schopnost implementovat bezpečnostní architekturu s nejpokročilejší technologií jakožto prvky tajných hodnot, které mohou operátoři využít zcela flexibilně, což napomáhá trhu placené televize vytvořit vyváženější ekosystém. Spolupráce s Montage Technology nás velmi těší a obdivujeme konstrukci jednočipového řešení nové sady M88CC6100/6000," řekl Dennis Flaharty, prezident společnosti SMI. "Tým společnosti Montage je velmi zkušený a technicky schopný, což vedlo k hladkému průběhu procesu certifikace podle časového plánu. Těšíme se na úzkou spolupráci se společností Montage v budoucnu."

Čipová sada M88CC6100/6000 je vhodná jako řešení zvýšené bezpečnosti H.264 HD nebo SD pro různé operátory. Tato produktová série je nyní připravena pro velkovýrobu. Pro více informací kontaktujte prosím svého regionálního obchodního zástupce firmy Montage.

O společnosti Montage
Montage Technology je světovým poskytovatelem analogových a kombinovaných polovodičových systémů bez vlastní výroby, který se v současnosti zaměřuje na trhy domácí zábavy a cloud technologie. Na trhu domácí zábavy umožňuje technologická platforma firmy Montage vytvářet vysoce integrovaná řešení mezi koncovými body se zakázkovým softwarem pro set-top boxy. Tato řešení optimalizují výkonnost zpracování signálů v náročných provozních podmínkách, které jsou typické pro prostředí rozvíjející se trhy. Na trhu cloud technologie nabízí společnost Montage řešení s vysokým výkonem a nízkou spotřebou rozhraní pamětí, které umožňují serverové aplikace, které jsou náročné na paměť. Technologická platforma firmy Montage jí umožňuje dodávat integrované systémy, které uspokojují vzrůstající potřeby zákazníků, a to díky neustálé inovaci, efektivnímu designu a rychlému vývoji produktů. Pro více informací o společnosti Montage navštivte její stránky na:
www.montage-tech.com.

O společnosti SMI
Společnost založená v roce 2003 týmem zkušených manažerů a techniků bezpečnosti médií s názvem SypherMedia International, Inc. (SMI) se brzy stala jedničkou na trhu distribuce digitálních médií a bezpečných technologií s integrovanými obvody.

SMI nabízí celou škálu produktů a služeb v oblasti vývoje a výroby bezpečných systémů pro placené televize, síťové infrastruktury a bezpečnou distribuci dat s naší technologií SypherShieldTM. Nabízíme své výjimečné a patentované technologie pro ochranu duševního vlastnictví hardwaru, s využitím naší technologie SypherMedia LibraryTM Circuit Camouflage. Programovací služba Sypher SignatureTM BlackBox umožňuje vysoce bezpečný a efektivní způsob, jak řídit výrobu za účelem eliminace neoprávněné výroby zařízení CE a počítačových modulů. Pro SMI je velkým potěšením, že je preferovaným integrátorem systémů technologie CryptoFirewall, který pracuje s předním Řízením podmíněného přístupu/digitálních práv a distribučních kanálů obsahu na celém světě.

SMI je společností poskytující úplné služby, se sídlem v Kalifornii, která je zavázána vyvíjet technologické produkty a služby na klíč, které se zaměřují na distribuci obsahu, bezpečnost dat a ochranu duševního vlastnictví.

Autor: Sharon Xi, Montage TechnologyGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WIZ108SR - RS422/RS485
Převodník TCP/IP <-> RS422 / RS485 s RJ45 konektorem.
Skladem od 649 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007