. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nový výrobní areál RSF Elektronik ve Stříbře

Nový výrobní areál RSF Elektronik ve Stříbře

Nový výrobní areál RSF Elektronik ve Stříbře přilákal přes tisíc návštěvníků.

Více než 1 000 rodičů a dětí si v sobotu 29. srpna 2015 v rámci Dne otevřených dveří prohlédlo nové výrobní a logistické prostory firmy RSF Elektronik spol. s r. o.
Nový výrobní areál RSF Elektronik ve Stříbře přilákal přes tisíc návštěvníků

Společnost se zabývá výrobou kabelových systémů a přesným obráběním. V novém areálu ve Stříbře funguje od konce loňského roku.

U příležitosti konce prázdnin se firma rozhodla uspořádat pro veřejnost „Den plný zábavy“ s živou hudbou a atrakcemi pro děti i dospělé. Návštěvníci si mohli prohlédnout výrobní provoz a seznámit se s podmínkami zaměstnání ve firmě. Cílem akce bylo podpořit technické vzdělávání v Plzeňském kraji.

RSF Elektronik spol. s r. o. také spolupracuje se Střední průmyslovou školou v Tachově, jejíž ředitelka na akci rovněž vystoupila a představila vzájemnou kooperaci. V rámci uvedené spolupráce pojedou dva vybraní studenti na stáž do rakouské RSF Elektronik Ges.m.b.H.

Den otevřených dveří RSF Elektronik spol. s r. o. podpořila regionální kancelář agentury CzechInvest v Plzni.

Více informací na: http://czechinvest.org/novy-vyrobni-areal-rsf-elektronik-ve-stribre-prilakal-pres-tisic-navstevnikuGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Středa, 28. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,325   USD = 23,141
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007