. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
TME distributorem firmy Parrot Invent
11. září 2015 - 5:51 | Pandatron | TME distributorem firmy Parrot Invent   verze pro tisk

TME distributorem firmy Parrot Invent

TME se stalo distributorem PARROT INVENT – inovativní evropské firmy, která se zabývá výrobou měřicího příslušenství, jako jsou speciální háčky, sondy, měřicí šňůry a koncovky pro různé druhy měřicích přístrojů (např. multimetry, osciloskopy, voltmetry, ohmmetry, spektrální analyzátory atd.

Devizou firmy je tlak na nejvyšší jakost jejích výrobků, aby vyhověly nárokům moderní měřicí techniky. Měřicí šňůry ParrotTM získaly zlatou medaili na Světové výstavě inovací v Bruselu jako uznání patentované konstrukce a vysoké kvality provedení, k níž přispívá m.j. nízký odpor kovových klipsů a koncovek a udržování dobrých parametrů i při vysokých teplotách.

Hlavní vlastnosti příslušenství Parrot:

široká škála rozměrů měřicích bodů (0,5 mm – 4 mm)
nízký odpor kontaktů (3 mΩ - 5 mΩ)
nízký odpor spojů (3 mΩ - 5 mΩ)
vysoký stupeň izolace (300 V – 1000 V) IEC1010 CAT III
vysoké pracovní proudy (5 A – 25 A)
spolehlivé mechanické spojení (kovová koncovka + háček)
spolehlivé spojení při vysokých teplotách (90 °C – 160 °C)

Více informací na: http://www.tme.eu/cz/pages/News:tme-distributorem-firmy-parrot-invent.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007