. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Silicon Valley Insights
10. listopadu 2015 - 7:53 | Pandatron | Silicon Valley Insights   verze pro tisk

Silicon Valley Insights

Na čtvrté akci Silicon Valley Insights vystoupí český vývojář pracující v Dropboxu.

Další díl Silicon Valley Insights je zde! Tentokrát na akci pořádané vývojářským studiem STRV vystoupí Jan Špidlen, Čech pracující jako software engineer pro Dropbox. Budoucnost cloudu a jaké je pracovat pro takto významnou společnost? Jan vystoupí v Praze 12. listopadu od 17:30. Vstupenky jsou pro vaše čtenáře k dispozici zde: http://www.eventbrite.com/e/silicon-valley-insights-with-jan-spidlen-from-dropbox-tickets-19330421812?aff=ehomecard.

Smyslem akcí je přivážet do České republiky inspirativní osobnosti světového technologického businessu, kteří povídají o svých zkušenostech a také novinkách ze světa a společností, pro které pracují. Jan bude hostem celkově již čtvrté akce od STRV. Dříve vystoupil například Otto Fabri – Čech tehdy pracující pro Tesla Motors – či Juan Manuel Serruya – šéf mobilního vývoje společnosti Spotify.

Cinema City – Slovansky dum, sál n. 4

5:30pm – Otevření
6:00pm – Fireside Chat
6:45pm – Diskuze

STRV office – Slovansky dum, budova E, horní patro

7:30pm – After Party

Více se dozvíte na setkání s Janem Špidlenem a případně také na následné afterparty v kancelářích STRV ve Slovanském domě.

Více informací na: http://www.eventbrite.com/e/silicon-valley-insights-with-jan-spidlen-from-dropbox-tickets-19330421812?aff=ehomecardGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007