. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Čtecí a zapisovací hlavy UHF RFID pro velký dosah

Čtecí a zapisovací hlavy UHF RFID pro velký dosah

Čtecí a zapisovací hlavy UHF RFID od firmy Pepperl+Fuchs spolehlivě fungují i v nepříznivých podmínkách, a přitom jsou velmi flexibilní.

Čtecí a zapisovací hlava F190 UHF RFID se v uplynulých dvou letech stala na trhu hitem. Zařízení bylo vyvinuto jako ideální řešení pro potenciálně problematické aplikace, kde je omezený prostor pro instalaci a dostačuje čtecí vzdálenost jeden až dva metry. Přesně po těchto funkcích roste poptávka v souvislosti s koncepcí „průmysl 4.0“ – všude tam, kde je požadována identifikace už ve výrobních procesech, a ne jako dříve až na jejich konci, když je produkt kompletně hotový a stává se součástí návazných logistických řetězců.

Hlava F192 doplňuje sortiment o zařízení s vynikajícími vlastnostmi, díky nimž bude použitelná v logistice nyní i v budoucnu, a dosahuje čtecí vzdálenosti přes dva metry. Vychází z osvědčené čtecí a zapisovací hlavy UHF RFID F190, ale její detekční dosah je až šest metrů. Proto je hlavice F192 ideální pro úlohy, kde je třeba velká čtecí vzdálenost. Zařízení dokáže číst současně až 200 tagů a umožňuje dosáhnout velké propustnosti, čímž přispívá ke zvýšení produktivity.

Ať jde o automobilový průmysl, interní logistiku nebo dopravu, čtecí a zapisovací hlavy UHF pracují spolehlivě i v náročných podmínkách a při vysokých teplotách, a to i při velkém dosahu. Zařízení jsou navíc značně flexibilní: polarizace antény je pro spolehlivou detekci tagů ručně nastavitelná na horizontální nebo vertikální, nebo ji lze podle požadavků úlohy pro každé čtení a zápis přepínat automaticky.

Obě zařízení v této typové řadě mají krytí IP67 a vyznačují se stabilní kovovou základnou. Dalším významným plusem je možnost čtecí a zapisovací hlavy použít v jakékoliv zemi na světě. Zařízení se totiž dodávají ve specifických provedeních splňujících požadavky jednotlivých států např. na maximální přenosový výkon nebo frekvenční pásmo. Tyto vlastnosti významně usnadňují jejich integraci. Oba typy zařízení mají dobře čitelný displej s LED, který v provozních podmínkách zobrazuje stav hlavy – dokonce i na velké vzdálenosti.

Zdroj: Pepperl+Fuchs srlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Anténa GPS 2J431 - SMA
Aktivní GPS anténa 2J431 s SMA konektorem
Skladem od 223 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007