. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Fluke představuje osm nových termokamer
16. února 2016 - 8:03 | Pandatron | Fluke představuje osm nových termokamer | Komentářů: 0  

Fluke představuje osm nových termokamer

Společnost Fluke Corporation představuje osm nových termokamer Fluke TiS v řadě Performance Series, které přichází se zvýšeným rozlišením a jsou určeny odborníkům na údržbu v širokém spektru oborů.

Společnost Fluke Corporation představuje osm nových termokamer Fluke TiS v řadě Performance Series, které přichází se zvýšeným rozlišením a jsou určeny odborníkům na údržbu v širokém spektru oborů. Nové termokamery jsou koncipovány tak, aby pomohly rychle identifikovat problémová místa dříve, než bude nutná jejich neplánovaná a finančně náročná oprava.

Nové modely TiS poskytují až 2,5 krát více pixelů a o 70 procent lepší schopnost rozeznat detaily z větší vzdálenosti, než kamery řady Fluke Ti1xx. Díky tomu nabízí radiometrické snímky ve vyšší kvalitě a zlepšují identifikaci potenciálních problémů zařízení při průmyslové a elektrické údržbě, ve zpracovatelském průmyslu i ve stavebnictví.

Nové modely jsou vybaveny velkým 3,5“ dotykovým displejem, který opět pomáhá odhalit problémy přímo na místě měření. Na jeden dotyk lze zobrazovat již pořízené snímky bez nutnosti procházet menu.

Z osmi nových modelů – TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20, TiS10 – je pět k dispozici s pevnou ohniskovou vzdáleností a tři s ručním ostřením a rozlišením až 260 x 195 pixelů.

Odolné infračervené kamery umožňují nahrát radiometrické snímky a videa na platformu Fluke Connect Cloud přes bezdrátové připojení. Lze tak bezpečně ukládat a spravovat pořízená data a potenciálně snížit administrativní čas. Reporty mohou být vytvořeny a odeslány e-mailem přímo ze staveniště přes Fluke Connect, což minimalizuje nutnost vrátit se do kanceláře.

Fluke Connect
Termokamery řady TiS Performance jsou navrženy pro práci se systémem Fluke Connect – v tomto odvětví největším systémem softwarových a bezdrátových testovacích nástrojů. To umožňuje technikům přímo v terénu bezdrátově přenášet naměřená data ze svých měřicích nástrojů do jejich smartphonů, a následné bezpečné uložení do Fluke Connect Cloud. Přístup k datům tak získají další členové týmu. Předplacená služba Fluke Connect Assets ještě rozšiřuje nabídku o videohovory ShareLive, díky kterým mohou týmy snadno sdílet a přistupovat ke snímkům z radiometrické inspekce, kdekoliv na cestách, a sledovat trendy jednotlivých zařízení v průběhu času. Aplikaci Fluke Connect lze bezplatně stáhnout z Apple App Store a Google Play.

Apple iPad mini zdarma ke kameře TiS45
Termokamery Fluke TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20, TiS10 jsou již v prodeji a nyní od 1.2.-30.6 probíhá speciální nabídka, kdy k zakoupené termokameře TiS45 zákazník zdarma získá Apple iPad Mini. Kromě této možnosti jsou k dispozici i další obchodní nabídky Fluke Specials zde: http://www.fluke.com/fluke/czcs/wheretobuy/akce/default.htm

Další informace o přístrojích Fluke a aplikacích a pomoc s vyhledáním nejbližšího distributora lze získat na e-mailu info@fluke.cz nebo na webových stránkách společnosti Fluke na adrese http://www.fluke.cz.

Zdroj: FlukeGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WiFi moduly WizFi250-H
WiFi moduly WizFi250 přinášejí snadné a rychlé připojení libovolné aplikace do internetu, nebo vytvoření vlastního AP.
Skladem od 640 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007