. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Aktualizovaná verze systému M-Smart pro IOT
14. unora 2017 - 7:11 | Pandatron | Aktualizovaná verze systému M-Smart pro IOT | Komentářů: 0  

Aktualizovaná verze systému M-Smart pro IOT

Společnost Midea představila aktualizovanou verzi systému M-Smart, který domácnostem umožňuje vést inteligentní životní styl

Midea, obří společnost vyrábějící domácí spotřebiče, oznámila 8. března aktualizaci systému M-Smart, což je systém chytrého domu pro budoucnost rodinného života, a to v předvečer zahájení veletrhu AWE (Appliance & Electronics World Expo) 2016, což je nejdůležitější akce čínského průmyslu domácích spotřebičů.

Technický ředitel společnosti Midea pan Zack Hu spolu s hlavním architektem sytému M-Smart panem Li Qiangem přiblížili produkty chytré domácnosti společnosti Midea a také inteligentní ekologii systému M-Smart, které představují strategii vzájemné spolupráce vedoucí k nebývalému propojení.

Společnost Midea je s pokrytím 30 kategorií výrobků a roční výrobou 200 milionů domácích spotřebičů největším čínským výrobcem spotřebitelských zařízení. Čínská domácnost vlastní v průměru 2,5 výrobků Midea. V roce 2016 se očekává distribuce třiceti milionů chytrých produktů Midea. Trh s výrobky chytrého domu by dle mnohých analýz trhu mohl v následujících 3 až 5 letech dosáhnout objemu 100 miliard USD. Se světově nejvyšší distribucí domácích spotřebičů má společnost Midea dostatečné zdroje pro dosažení úspěchu v oblasti chytrých domů a uspokojování potřeb uživatelů. Společnost Midea se díky systému M-Smart stává ve světě známější jako jednička v oblasti ekologických technologií a buduje si pozici mistra v oblasti inteligentních zařízení (Master of Intelligent Hardware).

Spolupracuje s ní více než 50 partnerů, včetně společností Huawei, COFCO, IBM a OnStar. Společnost Midea podepsala také dohodu o strategické spolupráci se společností GM OnStar, čímž se stala průkopníkem inteligentní ekologie mezi chytrou mobilitou spojených vozidel a systémy chytrých domů v Číně, která bude poprvé k vidění u nejnovější generace Buicka LaCrosse. Je to také první příklad propojení chytrých zařízení různých kategorií v Číně. Doposud systém M-Smart společnosti Midea pomohl mnoha velkým hráčům na trhu chytrých zařízení dosáhnout volného přístupu, ke kterým patří společnosti Huawei, Tencent, Xiaomi, TCL, LeTV a OnStar, atd. Díky tomu umožnil spotřebitelům využívat jejich domácí spotřebiče efektivněji. IBM, Alibaba Cloud a Amazon také vytvořili se společností Midea vytvořili alianci „Band of Brothers", aby mohli vybudovat ekosystém domácích spotřebičů a v průběhu celého procesu nabízet individualizované služby, od operačních systémů, přes inteligentní užívání v propojených kategoriích, až po poprodejní služby nejvyšší úrovně.

Více informací naleznete zde: http://www.midea.com/global/?mtag=40005.1.7GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232S - Převodník USB/RS232
Převodník USB / RS232 s obvody FTDI a plným sériovým portem RS232 Full.
Skladem od 395 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007