. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Průmyslový osciloskop Fluke 120B
3. dubna 2017 - 6:23 | Pandatron | Průmyslový osciloskop Fluke 120B | Komentářů: 0  

Průmyslový osciloskop Fluke 120B

Nový průmyslový ruční osciloskop je první s funkcí inteligentní detekce měření – IntellaSet – které automaticky zobrazuje nejvhodnější měřené hodnoty.

Dnešní průmyslové stroje jsou spolehlivější a výkonnější, ale zároveň je také obtížnější jejich údržba a odstraňování poruch kvůli složitosti jejich pokročilých systémů. Nová řada průmyslových ručních osciloskopů Fluke® ScopeMeter® 120B je navržena pro řešení těchto problémů díky inovativním funkcím, které zlepšují rychlost, efektivitu a přesnost řešení problémů složitých elektromechanických systémů.

Kompaktní řada 120B je vybavena technologií Connect-and-View™, která rozpozná vzorky signálu a automaticky nastaví rozlišení, amplitudu a časovou základnu, čímž eliminuje typické nastavení metodou pokus-omyl. Jakmile je průběh signálu zachycen, nová inteligentní detekce měření IntellaSet™ automaticky vybere způsoby měření a na základě signálu zobrazí nejrelevantnější měřené hodnoty (například Vrms a Hz pro signál síťového napětí nebo Vpeak-peak a Hz pro obdélníkový signál), a pomáhá technikovi snadno identifikovat a charakterizovat potenciální chyby.

Řada 120B je také vybavena funkcí Záznam událostí pro zachycení a identifikaci náhodných výchylek, které přesáhnou určitou úroveň. To umožňuje technikům identifikovat klíčové události mnohem rychleji, než prohledáváním velkých datových souborů, záznamu po záznamu.

Nové osciloskopy jsou součástí Fluke Connect®, což je systém bezdrátových testovacích nástrojů, které komunikují přes software a mobilní aplikace Fluke Connect® s cloudovým řešením Fluke Cloud. Zde se shromažďují všechna měření, a nabízí se tak komplexní pohled na stav všech kritických zařízení. Přístroje řady 120B jsou pak schopny automaticky zaznamenávat data o průběhu signálů přímo do Fluke Connect aplikace v chytrém telefonu nebo v tabletu, čímž se zajistí přesnost a eliminuje nutnost manuálního nahrávání a případného pochybení. Data o měřeních jsou následně bezdrátově nahrána do cloudu a mohou být kombinována s naměřenými daty z dalších měřících přístrojů Fluke Connect. Díky tomu lze vytvářet a sdílet reporty přímo z místa měření prostřednictvím e-mailu, spolupracovat s ostatními kolegy v reálném čase a zvýšit produktivitu práce v terénu. Ukládání a následné porovnávání průběhů signálů z konkrétních měřících bodů v průběhu času umožňuje specialistům údržby lépe identifikovat a odstranit podmínky, které mohou vést k poruchám.

Bezdrátový osciloskop z řady 120B rovněž umožňuje technikům umístit jej v místech, která jsou obtížně přístupná nebo jsou potenciálně nebezpečná, a pak provést měření z bezpečné vzdálenosti.

Pro více informací o scopemetrech řady Fluke 120B naleznete na adrese: http://bit.ly/1WnEBhy.

Zdroj: FlukeGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232F - převodník USB-UART, modul
Modul s obvodem CP2102 od Silicon Labs - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
Skladem od 290 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007