. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Synchronizace v řádu nanosekund prostřednictvím softwaru IXXAT

Synchronizace v řádu nanosekund prostřednictvím softwaru IXXAT

Společnost HMS přidala ke svým osvědčeným řešením IXXAT IEEE 1588 software pro protokol IEEE 802.1AS - první komerčně dostupný softwarový balíček pro vysoce přesnou synchronizaci v sítích AVB a TSN.

IEEE 802.1AS je adaptovaná verze profilu IEEE 1588 určená speciálně pro systémy AVB a TSN (Audio/Video Broadcasting a Time Sensitive Networking). IEEE 802.1AS jako nejdůležitější součást systémů AVB a TSN umožňuje vysoce přesnou synchronizaci zařízení a systémů.

Software IXXAT pro protokol IEEE 802.1AS přináší zákazníkům výhody osvědčeného a otestovaného softwarového balíčku stejně jako přednosti profesionální údržby a dalšího rozvoje.

Software pro protokol 802.1AS od HMS, inspirovaný MISRA-C, vychází z kódu ANSI C a má modulární strukturu s jasným oddělením vrstev závislých a nezávislých na médiu. To umožňuje snadné portování a rychlou implementaci do různých cílových systémů. Software pro časově citlivé, výhradně slave koncové stanice přijímá synchronizační informace poskytované jednotkou grandmaster a umožňuje synchronizaci lokálních hodin reálného času RTC (Real Time Clock). Software podporuje algoritmus Best Master Clock, který však může být eventuálně vyřazen.

Kromě splnění požadavků systémů AVB a TSN jsou podporovány další speciální požadavky automobilového průmyslu, jako krátká doba synchronizace (do 1 ms v rámci 1 s) a optimalizace využití paměti.

Kromě produktů IXXAT IEEE 1588, jako jsou software pro protokol IEEE 1588, IP Core a nástroje pro správu, nabízí firma HMS také širokou paletu služeb založených na rozsáhlých zkušenostech v oblasti IEEE 1588. HMS pomáhá zákazníkům ve všech fázích procesu vývoje, od konzultací a specifikace přes implementaci a adaptaci pro cílový systém až po testování finálního produktu.

Společnost HMS Industrial Networks je přední nezávislý dodavatel výrobků pro průmyslovou automatizaci včetně nástrojů pro vzdálenou správu. Společnost HMS vyvíjí a vyrábí řešení pro připojení automatizačních zařízení a systémů k průmyslovým komunikačním sítím. Tato řešení jsou na trh dodávána pod značkami Netbiter, Anybus a IXXAT.
Vývoj a výroba se odehrávají v sídle firmy ve švédském Halmstadu nebo v německém Weingartenu. Lokální prodej a podporu zajišťují kanceláře v Číně, Dánsku, Francii, Německu, Indii, Itálii, Japonsku, Velké Británii a USA. HMS zaměstnává více než 350 lidí a v roce 2013 vykázala obrat 57 milionů eur.

Více informací je dostupných na www.ixxat.com/1588GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
CBA-LS-40M
Kablík s konektorem pro GPS modul GPS-320FW od RF Solutions.
od 165 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007