. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Institut TUV SUD vydal společnosti JA Solar certifikát CTF

Institut TUV SUD vydal společnosti JA Solar certifikát CTF

Laboratorní certifikace CTF je ve fotovoltaickém průmyslu považována za uznání výborné kvality řízení a profesionality laboratorního testování.

Certifikační společnost TUV SUD Group („TUV SUD") dnes oznámila, že vydala společnosti JA Solar Holdings Co., Ltd. („JA Solar" nebo „JA") (NASDAQ: JASO) laboratorní certifikaci zkušebních zařízení (CTF). Laboratorní certifikace CTF je ve fotovoltaickém průmyslu považována za uznání výborné kvality řízení a profesionality laboratorního testování.

Certifikát CTF znamená, že výsledky laboratorních testů solárních fotovoltaických produktů mohou být přímo zařazeny do zkušebních CB certifikátů vydávaných společností TUV SUD a tímto propagovat uznání produktů na trhu, stejně jako prokazovat profesionalitu laboratorního testování dané společnosti. Více informací o certifikátu CTF naleznete na oficiálních webových stránkách IEC.

Dr. Xinming Huang, viceprezident kontroly kvality společnosti JA Solar, poznamenal: „jako pro jednoho z předních výrobců vysoce výkonných solárních produktů je pro JA Solar ctí, že její zkušební laboratoř fotovoltaických modulů v Šanghaji a výrobní provozovny v Hefei získaly certifikaci CTF. TUV SUD je světově uznávanou institucí pro testování, inspekce a certifikaci, a proto by toto uznání mělo více zviditelnit značku JA a dodat našim kvalitním produktům větší renomé."

Dr. Huang dodal: „Naše zkušební laboratoř modulů hraje klíčovou roli při řízení kontroly kvality a zavádění nových materiálů a produktů společnosti JA. Tato laboratorní certifikace CTF je dalším důkazem výjimečného řízení kvality produktů JA Solar."

Pan Hailiang Xu, hlavní inspektor fotovoltaických článků pro TUV SUD v Číně, uvedl: „Laboratorní certifikace CTF představuje třetí povýšení laboratoří JA v TUV SUD. Každé z těchto povýšení uznává řízení laboratoří JA a jejich schopnosti testování, dále pak jejich souladu s předpisy IECEE/CB. Zkušební protokol CB a certifikace jsou požadavkem technické kvality pro solární fotovoltaické produkty na celém světě. Doposud mohly být téměř veškeré zkušební protokoly CB získávány pouze od jiných testovacích institucí. S certifikací CTF pro výrobní laboratoř může nyní společnost JA Solar získat zkušební protokol CB buď od institutu TUV SUD, nebo od své CTF certifikované zkušební laboratoře. Toto je ve fotovoltaickém průmyslu velkým úspěchem."

Společnost JA Solar Holdings Co., Ltd. je předním výrobcem vysoce výkonných produktů na výrobu solární energie, které přetvářejí sluneční světlo na elektrickou energii pro domácnosti, obchodní účely a veřejné sítě. Společnost je jedním z největších světových výrobců produktů pro generování solární energie. Její nabídka standardních a vysoce účinných produktů patří mezi nejvýznamnější a cenově nejvýhodnější v daném průmyslu. Společnost distribuuje produkty pod svou vlastní značkou a také vyrábí pod značkou svých klientů.

Můžete je navštívit online na webových stránkách www.jasolar.com.

Zdroj: JA SolarGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PRESTO - Rychlý a univerzální USB programátor
PRESTO je velmi rychlý programátor moderní koncepce. Programuje velké množství součástek - mikrokontroléry, CPLD, FPGA, sériové FLASH a EEPROM, apod.
Skladem od 2196 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007