. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Axis kupuje českou společnost 2N
1. června 2016 - 6:49 | Pandatron | Axis kupuje českou společnost 2N | Komentářů: 0  

Axis kupuje českou společnost 2N

Akvizice je odpovědí na rostoucí trh IP video interkomů a dále posiluje nabídku řešení společnosti Axis Communications.

Společnost 2N je přední světový výrobce IP interkomů s působností v dalších oblastech, jako je síťové audio a síťové interkomy určené pro výtahy. Společnost má dobře zavedené obchodní kanály díky spolupráci s firmami v oblasti instalace elektrorozvodů a interkomů stejně jako s výrobci výtahů. Akvizice tak bude dobře doplňovat současné prodejní kanály společnosti Axis na celém světě. Společnost 2N bude zároveň čerpat ze silné pozice Axisu na trhu díky přístupu k R&D zdrojům.

„Akvizice podtrhuje naši ambici přispívat k chytřejšímu a bezpečnějšímu světu. Zákazníci dnes ve zvýšené míře žádají integrovaná řešení s otevřenými standardy, která umožňují lepší zabezpečení. Společně se společností 2N můžeme tuto poptávku uspokojit,” říká Peter Lindström, viceprezident společnosti Axis Communications pro nové obchodní příležitosti.

Značka 2N zůstane zachována a firma bude dále fungovat jako dceřiná společnost v rámci skupiny Axis. Spolupráce bude zahrnovat sdílení znalostí, vzájemnou podporu při výzkumu a vývoji i při uvádění produktů na trh. Důležitým společným úkolem bude urychlit probíhající přechod od analogových systémů k IP interkomům a vytvářet nové obchodní příležitosti.

„Plánujeme růst a rozvoj jak pro Axis, tak pro 2N. Trh roste a díky akvizici 2N můžeme nadále pokračovat v revoluci, kterou přinášejí bezpečnostní řešení na bázi IP,“ říká Peter Lindström.

2N je podle zprávy IHS světovou jedničkou na poli IP interkomů. 2N vyvíjí a poskytuje řešení pro ICT a fyzickou bezpečnost a má vedoucí podstavení na trhu v oblasti síťového audia a síťových interkomů (dveřní a nouzové IP interkomy). 2N má zhruba 200 zaměstnanců, ústředí společnosti je v Praze.

Společnost Axis nabízí inteligentní bezpečnostní řešení, která vedou k chytřejšímu a lépe chráněnému světu. Axis je největší světový dodavatel na trhu IP kamer a působí jako hybná síla v tomto odvětví tím, že průběžně uvádí inovativní síťové produkty založené na otevřené platformě. S pomocí globální sítě partnerů tak přináší svým zákazníkům vysokou hodnotu. Axis si zakládá na dlouhodobých vztazích se svými partnery, kterým poskytuje na stávajících i na nových trzích jak průlomové síťové produkty, tak i své znalosti.

Zdroj: AxisGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
RTL SDR-3+
Nová generace moderních, snadno použitelných RTL SDR přijímačů vychází z vynikajících vlastností obvodů R820T.
Skladem od 1490 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007