. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Elspec Blackbox G5 DFR
3. října 2016 - 7:39 | Pandatron | Elspec Blackbox G5 DFR | Komentářů: 0  

Elspec Blackbox G5 DFR přináší inteligenci do rozvaděčů elektrických přenosových soustav

Společnost Blue Panther představuje novou generaci analyzátoru kvality elektrické sítě - Elspec Blackbox G5 DFR - která je primárně zaměřena na provozovatele energetických soustav, distributory elektrické energie a inovátory v oblasti inteligentní sítí, tzv. smart grids.

Elspec Blackbox G5DFR je plně vybavený digitální analyzátor vybavený technologií PQZIP. Jedná se o zařízení pro kontinuální záznam signálu elektrické energie. Díky tomu je Elspec Blackbox G5DFR ideální pro monitoring, ochranu energetické sítě, sledování kvality energie, synchronizaci fází a zátěžové profily.

Modulární design umožňuje rozšířit nasazení pro téměř jakýkoliv požadavek distributora el. energie. V kombinaci s Elspec PQSCADA Sapphire – systémem pro řízení spotřeby – nabízí BlackBox G5DFR výkonnou platformu pro získávání, analýzu a vykazování dat v energetických rozvodnách.

„Zjistíte to rovnou na místě“
Novinkou je možnost zobrazování detailních dat o stavu elektrické energie přímo v rozvodně na vestavěném 7“ dotykovém displeji. Pracovník tak již nemusí pro kontrolu konkrétního parametru vytvářet export veškerých dat a následně v kanceláři zjišťovat informace o změnách elektrické energie. Rovnou si je zobrazí na displeji včetně zvětšeného detailu.

Data, data, data…
Analyzátor je schopen 24-bitového nepřetržitého záznamu 1024 vzorků v jednom cyklu při frekvenci 50/60 kHz. To znamená, že je schopen zaznamenat přes 10 000 parametrů v jednom cyklu na každý analogový kanál, a tím umožňuje analyzovat prakticky jakýkoliv elektrický parametr. Od krátkých přechodových jevů až po dlouhodobá rušení. Tato data je schopen díky technologii PQZIP nepřetržitě ukládat po dobu až 1 roku.

Záznam hraničních událostí na el. síti
BlackBox G5 DFR je určen k detekci každé situace, která se vyskytne v energetické síti. Mechanismus měření umožňuje konfigurovat hraniční události na jakýkoliv měřený parametr (více než 10.000) a/nebo I/O porty. Nastavení podporuje přesažení limitu, množství změněných limitů, včetně krátkodobých špiček a propadů signálu. Vzhledem k tomu, že BlackBox G5DFR zaznamenává průběhy signálů kontinuálně, nastavení hraničních událostí neovlivňuje záznam, ale ukládá výsledné protokoly samostatně, včetně času zahájení, ukončení, doby trvání, závažnosti a rozsahu události. Všechny události mohou také být zobrazeny v tabulkovém nebo bodovém grafu jako CBEMA / ITIC.

Webové rozhraní
BlackBox G5DFR je vybaven webovým serverem založeným na HTML5. Lze tak k datům přistupovat přes jakékoliv zařízení s webovým prohlížečem prostřednictvím bezpečnostního hesla. Webové rozhraní, které se používá pro konfiguraci a účely monitorování, zahrnuje dva hlavní moduly:

Přehled: Celkový pohled na kompletní stav energetického systému a odečtů
Průzkum: Modul Investigation zobrazuje grafy trendů, histogramy, seznamy událostí, souhrnné tabulky a statistické sumáře všech uložených parametrů. Tento modul umožňuje uživateli analyzovat napěťové špičky a poklesy, přírůstky, přerušení, a jakékoliv jiné události, ke kterým došlo.

Měření energií s přesností 0,1 %
Díky schopnosti přesného odečtu událostí v energetické síti, je analyzátor vybaven vysoce přesným měřičem energií, který může získávat data jak odečtem umístěným v trafostanicích vysokého napětí, tak i lokálních sítích nízkého napětí. Měření je prováděno s extrémní přesností 0,1 % a zcela převyšuje průmyslové standardy. Konkrétně zaznamenává toky energií uvnitř distribučního systému a také dodanou a přijatou energii od spotřebitele, což je zásadní v souladu s rozvojem chytrých energetických sítí.

O společnosti Blue Panther
Společnost Blue Panther s 20. letou tradicí je předním odborníkem na elektrickou energii a poskytuje nejen výrobním podnikům auditorskou a konzultační činnost v otázkách kvality elektrické energie a její spotřeby. Prostřednictvím svých certifikovaných odborníků s dlouholetými zkušenostmi a vyškolených specialistů analyzuje aktuální situaci, vyhledává příčiny problémů dané kvalitou elektrické energie a navrhuje škálu možných řešení. Vše s cílem zajištění ekonomického přínosu a úspor pro podnik.

Své praktické zkušenosti společnost dlouhodobě udržuje a získává i prostřednictvím dodávek profesionálních měřicích přístrojů a poskytování souvisejících odborných služeb, jako jsou záruční a pozáruční servisní středisko a školicí středisko pro zvyšování kvalifikace. Společnost je též zřizovatelem a provozovatelem certifikované kalibrační laboratoře.

Od roku 2008 je též držitelem certifikátu ISO 9001:2008 pro dodávky a servis měřicí techniky.

Zdroj: Blue PantherGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
GPS-320FW
Kompletní GPS přijímač se ziskovou anténou a komunikačním rozhraním RS232 / TTL.
od 1490 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007