. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Autoliv nasazuje procesory TI pro systém nočního vidění s detekcí chodců

Autoliv nasazuje procesory TI pro systém nočního vidění s detekcí chodců

Využití obvodů řady DaVinci ve špičkovém systému nočního vidění, určeném pro automobilový průmysl.

Texas Instruments oznámil, že přední světový dodavatel bezpečnostních systémů pro automobilový průmysl Autoliv si pro svůj systém nočního vidění s detekcí chodců vybral procesory TI s technologií DaVinci™. V aplikaci bude digitální media procesor DaVinci propojen s jedním dálkovým infračerveným čidlem.


Obr. 1: Ukázka detekce chodce na vozovce

Portfolio procesorů založených na technologii DaVinci výrobce TI využívá výkonná DSP jádra nabízejících celou řadu specifických funkcí a samozřejmě i periférií. Obvody jsou tak ideální především pro získávání, zpracování i vyhodnocování multimediálních dat a to až do rozlišení 1080p (HDTV).

„TI digitální media procesory nabízejí účinnou kombinaci nízké spotřeby elektrické energie spolu s výjimečnými výsledky při zpracování multimediálních dat a systému kontroly. Problémem není ani implementace obvodů TI v automobilovém průmyslu, kde díky ucelenému prostředí nabídky a používaných technologií umožňují zákazníkům dosáhnout výrazně rychlejší uvedení jejich produktů na trh a tím i lepší konkurenceschopnost. Naopak zájem společnosti Autoliv nás zavazuje nabízet i nadále špičkové produkty umožňující dosažení výborných výsledků při vývoji například zmíněného automobilového systému nočního vidění.“, uvedl Thomas Castille, Automotive marketing manager TI v Evropě.

Naproti tomu Bo Was, ředitel rozvoje nočního vidění ve firmě Autoliv Electronics dodává: „Obvody TI, konkrétně tedy digitální media procesory řady DaVinci jsme zvolili právě pro jejich výborné zpracování obrazu, tolik potřebném pro naše noční vidění. Díky nabízenému kompaktnímu hardwarového designu a jeho ideálním spojením s naším unikátním algoritmem nám umožňuje překonat očekávané potíže s vývojem systémové základny. Především právě proto je možné náš systém již nalézt v nejnovějších produktech řady BMW-7. Rád bych také poděkoval za trvalou a profesionální podporu, která se nám ze strany TI celou dobu vývoje dostává. Její zásluhou bylo možné výrazně urychlit a zároveň také zefektivnit celý vývoj.“

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy Texas Instruments
Domovská stránka firmy Texas Instruments v českém jazyce
Domovská stránka firmy AutolivGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (3):

Zobrazit starší 30 dnů (3)...

host
3. Dne 21. 06. 2009 v 10:59 zaslal host
Peter
tema velmi zaujimava, ale clanok mi pripada ako studentsky referat... chcelo by to konkretnu aplikaciu


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PGSM-M10: GSM/GPRS modul s M10
Čtyřpásmový GSM/GPRS modul s M10 firmy QUECTEL a podporou SMS, MMS, GPRS Class 12, TCP/IP, FTP a dalších.
Skladem od 690 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007